Galileo piyanoları günümüzün en gelişmiş piyano teknolojilerini sunar. Dijital piyano çalanların en başta gelen şikayetlerinden biri; piyanolardan çıkan seslerin aşırı derecede kusursuz, karakteristik özelliklerini yitirmiş ve bir akustik piyano sesinden uzaklaşmış olmasıdır. Galileo piyanoları ile eksikliğini hissedeceğiniz tüm bu nüanslara ve gerçek bir piyano performansına kavuşmuş olacaksınız

Piyano çalmanın sağlığa katkısına inanıyor ve sadece entelektüel yaratıcılığınızı değil, aynı zamanda evinizi işlevi ve görüntüsü ile zenginleştirecek enstrümanlar sunuyoruz. Dijital piyano alanındaki asıl odak noktamız; Galileo’nun ana vatanı İtalya’dan sizlere lüks işçilikli el yapımı, tasarımı dijital, ancak kalbinde akustik çarpan ürünler sağlayabilmek.

Kaliteli piyanolar üreterek aktif müzik dünyasına girebilmeniz sayesinde içinizdeki yaratıcı potansiyeli keşfetmenize yardımımız dokunabiliyorsa ne mutlu bize. Bu sayede insanlara ve gezegenimize yardım edebiliyor ve her zaman söylemekten memnun olduğumuz gibi “Hayat müzikle daha güzel” mottomuzu pekiştiriyoruz.